Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/212242/virtual/www/domains/bauergames.eu/wp-includes/post-template.php on line 284

Známe postupující týmy, které se porvou o slavný Stanley cup

Všechny divize mají již dobojováno a my tak známe šestici mužstev, která si zajistila právo účasti na finálovém turnaji PDL. 

Budějovice – LOS ANGELES

Jako první jsme se dozvěděli postupujícího v Budějovicích. Stalo se jim Los Angeles, ale cesta to nebyla vůbec jednoduchá. V semifinále proti Vancouveru si totiž zajistilo postup až po samostatných nájezdech.

Plzeň – FLORIDA

V Plzni se žádné překvapení nezrodilo. Florida potvrdila roli mírného favorita po základní části. K postupu jí táhl především Matyáš Úbl, který vyhrál bodování celé PDL.

Team Florida

Praha – CHICAGO

Pražská divize byla od začátku velmi vyrovnaná a proto není až takové překvapení, že se vítězný tým po základní části Minnesota musela nakonec sklonit před Chicagem.

Team Chicago

Ostrava – MONTREAL

Z Ostravy se do finálového turnaje probojoval první z kanadských zástupců Montreal. Zajímavostí je, že se ve finále potkali Montreal s Rangers, druhý respektive 4 tým po základní části.

Team Montreal

Trenčín – WASHINGTON

Hlavní město USA si vybojovalo účast v Brně v tzv. Hvězdných válkách proti Pittsburghu. V úchvatném zápase zvítězil Washington o jediný gól 2:1. 

Team Washington

Bratislava – CALGARY

Kanada bude mít nakonec v bojích o Stanley cup dva zástupce. V Bratislavské divizi potvrdilo roli favorita Calgary, které si ve finále poradilo s Coloradem 4:2.

Team Calgary

Finálové souboje začínají již tento pátek 31.května. Všechny aktuality sledujte na: GAME CENTER PDL

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie