Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/212242/virtual/www/domains/bauergames.eu/wp-includes/post-template.php on line 284

V Ostravě “Trejdovali” Rangers s Bostonem

Po prvním hracím dni v divizi Ostrava bylo jasné, že se komisaři s trenéry rozhodnou srovnat síly v týmech a budou trejdovat.

 “Chceme, aby všichni hráči a týmy měli stejnou šanci i motivaci hrát o vysněný postup na finálový turnaj,kde se dotknout hokejového grálu.”

Po dohodě všech čtyř trenérů byl proveden trejd takto:

Tadeáš Verlík z Bostnu odešel do NY Rangers, opačným směrem putoval Tobiáš Dybal. Druhá výměna proběhla opět mezi Bostnem a New Yorkem, tam si vyměnily dresy Václav Závišek s Jakubem Poláškem.

Ve druhém hracím dni to bylo znát, že změny v týmech byly k lepšímu. Týmu Bostonu to ale neubralo v bojovnosti a neúnavný Matěj Weiss dále prověřoval obranu soupeřů.

New York Rangers sice prohrál první polovinu zápasu, ale v té druhé už bral body za remízu.”Jsme rádi, že se nám podařila výměna mezi týmy a že máme stejně konkurence schopné čtyři týmy” říká komisař divize Ostrava David Kalužík.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie